Ładowanie...

ASYSTENT FAKTURA w CHMURZE

PRACA ZDALNA DOSTĘPNA JUŻ TERAZ

TESTUJ WERSJĘ PROGRAMU DO FAKTUROWANIA

Przetestuj 30 dni gratis
Zapoznaj się z naszą ofertą

Zostań Naszym Klientem

Wybierz program
1

Nie przegap naszej oferty, zapoznaj się z produktem.

Czytaj więcej

Załóż wersję testową
2

Pobierz wersję testową na 30 dni bezpłatnie, która jest w pełnej funkcjonalności. Do niczego Cię to nie zobowiązuje!

Czytaj więcej

Złóż zamówienie
3

Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup -> Złóż zamówienie na naszej stronie lub skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów oferty.

Dla kogo jest dedykowany program Asystent Faktura?

Program Asystent Faktura to oprogramowanie dla firm do wystawiania faktur, rachunków i paragonów spełniający wymogi narzucane przez rynek. Obsługuje pliki JPK VAT oraz JPK Faktura (w zakresie sprzedaży). Aplikacja jest łatwa w obsłudze, intuicyjny interfejs. Program ten ułatwi i usprawni działanie każdej firmy. W wersji Max posiada wiele modułów np. magazyn, dokumenty kasowe, wyciągi bankowe i wiele innych dzięki, którym możemy prowadzić firmę a nasz program jest narzędziem do pełnej obsługi sprzedaży.
Do czego służy program ?

  • rogram służy do wystawiania faktur, rachunków i paragonów oraz wszystkich czynności związanych z fakturowaniem.
  • Aplikacja obsługuje dowolną liczbę kont bankowych, dowolną ilość magazynów.
  • Posiada możliwość wysyłania faktur poprzez zintegrowanego klienta pocztowego co daje dużą oszczędność czasu. Program współpracuje z drukarkami fiskalnymi.


Możliwości programu.

Asystent Chmura Faktura to wersja przeglądarkowa aplikacji stacjonarnej, służąca do procesów fakturowania, obsługi zamówień, gospodarki magazynowej oraz obsługi zapytań ofertowych. Dzięki aplikacji Asystent Paragon dołączanej do wersji Webowych, mamy możliwość drukowania paragonów z poziomu sieciowej drukarki fiskalnej. Program Asystent Paragon jest dostępny w zakładce Pobierz/Dodatki. Z każdego urządzenia mobilnego posiadającego dostęp do internetu wystawisz faktury, tworzenia dokumentów kasowych, zarządzanie dokumentami magazynowymi. Cały proces Zamówienia klienta, zrealizujesz od A do Z w aplikacji i tym samym fakturowanie staje się bardzo proste. Dodatkowo istnieje możliwość, zapisywania wszystkich wygenerowanych dokumentów w formacie PDF. Nie ma problemów z konfigurowaniem połączenia sieciowego oraz konfigurowania programu, gdyż całość nie wymaga instalacji, a baza danych wykorzystując szyfrowanie SSL jest przechowywana na naszych jednostkach serwerowych, dzięki czemu twoje faktury i dane są w pełni bezpieczne.
Szybki start - instrukcja do programu.
Dlaczego warto zakupić program?

Program Asystent Faktura w chmurze jest łatwą w obsłudze aplikacją do wystawiania faktur, rachunków i paragonów, dokumentów magazynowych, raportów i wiele innych. W wyższych wersjach posiada wiele modułów, które ułatwiają pracę firmy np. zamówienia, oferty i magazyn. Do programu dołączona jest pomoc naszych konsultantów poprzez system tiketów z poziomu programu zadać pytanie dotyczące pracy programu. Z naszym programem zwiększysz wydajność swojej firmy i skrócisz czas wystawiania faktur.
Gdzie kupić program do fakturowania ?

Program można zakupić na stronie Meteoryt.pl

TELEFON, ADRES

tel.  +48 89 623 26 22

pracujemy od poniedziałku do piątku od
8:00 - 16:00

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 z

PRZELEWY BANKOWE

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
REGON: 367213266
KRS: 0000676644


NUMER KONTA
MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

O NAS

AsystentFaktura.pl jest prowadzona przez Meteoryt Sp. z o.o. Głównym produktem firmy jest seria programów do fakturowania. Program ten jest rozwijany od wielu lat i można go rozbudować do różnego rodzaju programów branżowych. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów dla systemów Windows jak również dla przeglądarki internetowej. Dostępna jest również darmowa wersja aplikacji.

Integracja ze sklepem internetowym

Asystent Faktura można zintegrować ze sklepem internetowym https://asystentonline.pl, który rozbudujesz o płatności elektroniczne, dzięki temu wielokrotnie zwiększysz możliwości programu i wydajność swojej firmy. Sprawdź naszą ofertę na jedne z najtańszych sklepów internetowych w internecie.

NEWSLETTER