ASYSTENT FAKTURA

O FIRMIE

Platforma Meteoryt.pl jest dziełem firmy Naomisoft ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie). Głównym produktem firmy jest seria oprogramowania dla firm o nazwie Asystent. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla każdej z branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 50 tytułów programów dla każdej działalności. Przez 10 lat funkcjonowania firmy zaufało nam już ponad 10 tysięcy firm. Stawiamy na stały rozwój firmy, dzięki temu z roku na rok odnotowujemy stały przyrost nowych kontrahentów. 

Staramy się być pomocni dla naszych klientów, którzy odwdzięczają się nam zaufaniem  i wieloma pomysłami na oprogramowanie, które na bieżąco wdrażamy podnosząc funkcjonalności, zakres działania oraz intuicyjność serii Asystent. Zaufanie naszych klientów mogą potwierdzić liczne referencje, które dodatkowo mobilizują nas do pracy nad aplikacją.

Naszymi głównymi atutami są:

  • Doświadczony zespół

  • Wielobranżowość programowa

  • Najniższe ceny w swojej klasie programowej

  • Obsługa techniczna

  • Stały rozwój aplikacji

  • Współpraca z klientami

  • Aktualizacje do wspieranych aplikacji

Jesteśmy ewenementem pod względem profilu działalności na terenie województwa Warmińsko-mazurskiego. Wraz z upływem czasu zatrudniamy coraz więcej pracowników, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Przez klika następnych lat planujemy zająć stałą pozycję w czołówce dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Poza działalnością związaną z oprogramowaniem, firma zajmuje się także tworzeniem nowoczesnych aplikacji, stron WWW, sklepów internetowych, a także usługą Hostingową z której korzysta większość naszych klientów. 

Więcej informacji o naszych produktach na stronie http://meteoryt.com