Ładowanie...

Wystawianie faktur z poziomu oferty

Wystawianie faktur z poziomu oferty

W najnowszej wersji Asystent Faktura Chmura MAX doszła aktualizacja związana z wystawianiem faktury z poziomu oferty. Funkcja ta umożliwi w prosty sposób wystawienie oferty poprzez wystawienie dokumentu sprzedaży. Opcja ta ma znacznie przyśpiesza proces sprzedaży oraz podwyższa jakość. Wiele firm wystawia faktury proformy jako zamiennik oferty lecz w przypadku oferty klient nie myli oferty z fakturą VAT a to może prowadzić do dodatkowych pytań ze strony klienta. Krótko mówiąc odchodzi nam czynnik zmylający klienta a to znacznie wpływa na jakość jego obsługi i budowania dobrej relacji w dłuższej perspektywie.  Moduł ofert jest dostępny w wersji MAX na tle innych programów do wystawiania faktur jest to opcja unikalna na skale krajową. Aby skorzystać z wystawienia profesjonalnej oferty należy wejść w wystawioną ofertę i przycisnąć przycisk "Wystaw fakturę". Warto też zauważyć ,ze moduł do wystawiania ofert ma również możliwość skorzystania z opcji szybka oferta, dzięki niej w parę sekund wystawimy ofertę ponieważ jest to praktycznie wizualnie ostateczny wygląd oferty dzięki czemu szybko taką ofertę wypełnimy. Oferta ma szereg opcjonalnych parametrów do wypełni, można ją również wzbogacić o elementy graficzne aby bardziej zachęcała klientów do skorzystania z niej.  

NAJTAŃSZY PROGRAM DO FAKTUROWANIA → od 6.70 zł / 1 miesiąc

NAJTAŃSZY PROGRAM DO FAKTUROWANIA → od 6.70 zł / 1 miesiąc

Ostatnio do naszej oferty doszedł program do fakturowania w chmurze, charakteryzuje się prostą obsługą zamówień, gospodarki magazynowej, oferowania oraz szybkim wystawianiem faktur. Program działa na standardowych przeglądarkach internetowych wszędzie tam, gdzie dostępny jest internet, co umożliwia szybki i łatwy dostęp do swojej bazy danych. Program możesz zakupić, już dzisiaj składając zamówienie na naszej stronie. Przy wyborze licencji na 12 miesięcy otrzymujesz go w cenie 6.70 netto za 1 miesiąc. Zapraszamy do założenia wersji testowej.

W ostatnich dniach została wdrożona aktualizacja, którą wzbogaciliśmy między innymi o nowe pola stan przebiegu oraz udoskonalenie panelu użytkownika. Program Asystent otrzymał optymalizację związaną z wysyłką maili dla przypomnień w tle. Dodatkowo została wprowadzona większa wydajność pracy naszych Sklepów Online. Życzymy miłej pracy z naszym oprogramowaniem. 

DOMYŚLNA  SKRZYNKA  E-MAIL

DOMYŚLNA SKRZYNKA E-MAIL

W najnowszej aktualizacji została wprowadzona opcja dotycząca poczty w programie Asystent. Przy założeniu nowej chmury równocześnie generowana jest domyślna skrzynka e-mail, która umożliwia wysyłanie dokumentów do Klienta bez uprzedniej konfiguracji poczty. Klient otrzymuje wiadomość od nadawcy z adresem e-mail wprowadzonym podczas zakładania chmury. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnością.  

Responsywna grafika → ASYSTENT CHMURA

Responsywna grafika → ASYSTENT CHMURA

W ostatnim czasie została wydana nowa aktualizacja do programu Asystent Chmura, w której wprowadzono nową responsywą grafikę. Na ten moment jest to opublikowane w wersji BETA, wobec tego zachęcamy do testów.  Dążymy do udoskonalania pomysłu, aby grafika stała się oficjalnie dostępna. Liczymy na Państwa sugestie!

TELEFON, ADRES

tel.  +48 89 623 26 22

pracujemy od poniedziałku do piątku od
8:00 - 16:00

 

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 z

PRZELEWY BANKOWE

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
REGON: 367213266
KRS: 0000676644


NUMER KONTA
MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

O NAS

AsystentFaktura.pl jest dziełem firmy Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie). Głównym produktem firmy jest seria program do fakturowania. Program ten jest rozwijany od wielu lat i można go rozbudować do różnego rodzaju programów branżowych. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów dla systemów Windows jak również dla przeglądarki internetowej.

Integracja ze sklepem internetowym

Asystent Faktura można zintegrować ze sklepem internetowym https://asystentonline.pl, który rozbudujesz o płatności elektroniczne, dzięki temu wielokrotnie zwiększysz możliwości programu i wydajność swojej firmy. Sprawdź naszą ofertę na jedne z najtańszych sklepów internetowych w internecie.

NEWSLETTER