Ładowanie...

Prezentacja programu Asystent Chmura Stowarzyszenie

Prezentacja programu Asystent Chmura Stowarzyszenie

Dzisiaj został opublikowany filmik instruktażowy z krótkim przypomnieniem obsługi programu Asystent Chmura Stowarzyszenie. Filmik został stworzony już na nowym wyglądzie graficznym programu. Zachęcamy do oglądania.

Jednocześnie informujemy o nowej promocji wakacyjnej, która obejmuje cały asortyment z rabatem na 20%. Rabat jest dostępny tylko w momencie składania zamówienia poprzez naszą stronę internetową meteoryt.pl po podaniu KODU PROMOCYJNEGO. Zapraszamy!

Promocja ważna do dnia: 14.08.2020


Wystawianie faktur z poziomu oferty

Wystawianie faktur z poziomu oferty

W najnowszej wersji Asystent Faktura Chmura MAX doszła aktualizacja związana z wystawianiem faktury z poziomu oferty. Funkcja ta umożliwi w prosty sposób wystawienie oferty poprzez wystawienie dokumentu sprzedaży. Opcja ta ma znacznie przyśpiesza proces sprzedaży oraz podwyższa jakość. Wiele firm wystawia faktury proformy jako zamiennik oferty lecz w przypadku oferty klient nie myli oferty z fakturą VAT a to może prowadzić do dodatkowych pytań ze strony klienta. Krótko mówiąc odchodzi nam czynnik zmylający klienta a to znacznie wpływa na jakość jego obsługi i budowania dobrej relacji w dłuższej perspektywie. 

Moduł ofert jest dostępny w wersji MAX na tle innych programów do wystawiania faktur jest to opcja unikalna na skale krajową. Aby skorzystać z wystawienia profesjonalnej oferty należy wejść w wystawioną ofertę i przycisnąć przycisk "Wystaw fakturę". Warto też zauważyć ,ze moduł do wystawiania ofert ma również możliwość skorzystania z opcji szybka oferta, dzięki niej w parę sekund wystawimy ofertę ponieważ jest to praktycznie wizualnie ostateczny wygląd oferty dzięki czemu szybko taką ofertę wypełnimy. Oferta ma szereg opcjonalnych parametrów do wypełni, można ją również wzbogacić o elementy graficzne aby bardziej zachęcała klientów do skorzystania z niej.
 


TELEFON, ADRES

tel.  +48 89 623 26 22

pracujemy od poniedziałku do piątku od
8:00 - 16:00

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 z

PRZELEWY BANKOWE

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
REGON: 367213266
KRS: 0000676644


NUMER KONTA
MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

O NAS

AsystentFaktura.pl jest prowadzona przez Meteoryt Sp. z o.o. Głównym produktem firmy jest seria programów do fakturowania. Program ten jest rozwijany od wielu lat i można go rozbudować do różnego rodzaju programów branżowych. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów dla systemów Windows jak również dla przeglądarki internetowej. Dostępna jest również darmowa wersja aplikacji.

Integracja ze sklepem internetowym

Asystent Faktura można zintegrować ze sklepem internetowym https://asystentonline.pl, który rozbudujesz o płatności elektroniczne, dzięki temu wielokrotnie zwiększysz możliwości programu i wydajność swojej firmy. Sprawdź naszą ofertę na jedne z najtańszych sklepów internetowych w internecie.

NEWSLETTER