Ładowanie...

Prezentacja programu Asystent Chmura Stowarzyszenie

Prezentacja programu Asystent Chmura Stowarzyszenie

Dzisiaj został opublikowany filmik instruktażowy z krótkim przypomnieniem obsługi programu Asystent Chmura Stowarzyszenie. Filmik został stworzony już na nowym wyglądzie graficznym programu. Zachęcamy do oglądania.

Jednocześnie informujemy o nowej promocji wakacyjnej, która obejmuje cały asortyment z rabatem na 20%. Rabat jest dostępny tylko w momencie składania zamówienia poprzez naszą stronę internetową meteoryt.pl po podaniu KODU PROMOCYJNEGO. Zapraszamy!

Promocja ważna do dnia: 14.08.2020


Wystawianie faktur z poziomu oferty

Wystawianie faktur z poziomu oferty

W najnowszej wersji Asystent Faktura Chmura MAX doszła aktualizacja związana z wystawianiem faktury z poziomu oferty. Funkcja ta umożliwi w prosty sposób wystawienie oferty poprzez wystawienie dokumentu sprzedaży. Opcja ta ma znacznie przyśpiesza proces sprzedaży oraz podwyższa jakość. Wiele firm wystawia faktury proformy jako zamiennik oferty lecz w przypadku oferty klient nie myli oferty z fakturą VAT a to może prowadzić do dodatkowych pytań ze strony klienta. Krótko mówiąc odchodzi nam czynnik zmylający klienta a to znacznie wpływa na jakość jego obsługi i budowania dobrej relacji w dłuższej perspektywie. 

Moduł ofert jest dostępny w wersji MAX na tle innych programów do wystawiania faktur jest to opcja unikalna na skale krajową. Aby skorzystać z wystawienia profesjonalnej oferty należy wejść w wystawioną ofertę i przycisnąć przycisk "Wystaw fakturę". Warto też zauważyć ,ze moduł do wystawiania ofert ma również możliwość skorzystania z opcji szybka oferta, dzięki niej w parę sekund wystawimy ofertę ponieważ jest to praktycznie wizualnie ostateczny wygląd oferty dzięki czemu szybko taką ofertę wypełnimy. Oferta ma szereg opcjonalnych parametrów do wypełni, można ją również wzbogacić o elementy graficzne aby bardziej zachęcała klientów do skorzystania z niej.
 


  TELEFON, ADRES

  tel.  +48 89 623 26 22

  pracujemy od poniedziałku do piątku od
  8:00 - 16:00

   

  Dział obsługi klienta
  Oddział w Szczytnie:
  ul. Łomżyńska 18
  12-100 Szczytno

  Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
  Kapitał zakładowy: 2 100 000 z

  PRZELEWY BANKOWE

  Meteoryt Sp. z o.o.
  Łomżyńska 18
  12-100 Szczytno
  NIP: 745 184 82 85
  REGON: 367213266
  KRS: 0000676644


  NUMER KONTA
  MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

  O NAS

  AsystentFaktura.pl jest dziełem firmy Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie). Głównym produktem firmy jest seria program do fakturowania. Program ten jest rozwijany od wielu lat i można go rozbudować do różnego rodzaju programów branżowych. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów dla systemów Windows jak również dla przeglądarki internetowej.

  Integracja ze sklepem internetowym

  Asystent Faktura można zintegrować ze sklepem internetowym https://asystentonline.pl, który rozbudujesz o płatności elektroniczne, dzięki temu wielokrotnie zwiększysz możliwości programu i wydajność swojej firmy. Sprawdź naszą ofertę na jedne z najtańszych sklepów internetowych w internecie.

  NEWSLETTER