Ładowanie...

ASYSTENT FAKTURA w CHMURZE

PRACA ZDALNA DOSTĘPNA JUŻ TERAZ

TESTUJ WERSJĘ PROGRAMU DO FAKTUROWANIA

Przetestuj 30 dni gratis

 

Platforma Meteoryt.pl jest dziełem firmy Naomisoft ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie). Głównym produktem firmy jest seria oprogramowania dla firm o nazwie Asystent. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla każdej z branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 50 tytułów programów dla każdej działalności. Przez 10 lat funkcjonowania firmy zaufało nam już ponad 10 tysięcy firm. Stawiamy na stały rozwój firmy, dzięki temu z roku na rok odnotowujemy stały przyrost nowych kontrahentów. 

Staramy się być pomocni dla naszych klientów, którzy odwdzięczają się nam zaufaniem  i wieloma pomysłami na oprogramowanie, które na bieżąco wdrażamy podnosząc funkcjonalności, zakres działania oraz intuicyjność serii Asystent. Zaufanie naszych klientów mogą potwierdzić liczne referencje, które dodatkowo mobilizują nas do pracy nad aplikacją.

Naszymi głównymi atutami są:

  • Doświadczony zespół

  • Wielobranżowość programowa

  • Najniższe ceny w swojej klasie programowej

  • Obsługa techniczna

  • Stały rozwój aplikacji

  • Współpraca z klientami

  • Aktualizacje do wspieranych aplikacji

Jesteśmy ewenementem pod względem profilu działalności na terenie województwa Warmińsko-mazurskiego. Wraz z upływem czasu zatrudniamy coraz więcej pracowników, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Przez klika następnych lat planujemy zająć stałą pozycję w czołówce dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Poza działalnością związaną z oprogramowaniem, firma zajmuje się także tworzeniem nowoczesnych aplikacji, stron WWW, sklepów internetowych, a także usługą Hostingową z której korzysta większość naszych klientów. 

Więcej informacji o naszych produktach na stronie http://meteoryt.com

TELEFON, ADRES

tel.  +48 89 623 26 22

pracujemy od poniedziałku do piątku od
8:00 - 16:00

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 z

PRZELEWY BANKOWE

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
REGON: 367213266
KRS: 0000676644


NUMER KONTA
MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

O NAS

AsystentFaktura.pl jest prowadzona przez Meteoryt Sp. z o.o. Głównym produktem firmy jest seria programów do fakturowania. Program ten jest rozwijany od wielu lat i można go rozbudować do różnego rodzaju programów branżowych. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów dla systemów Windows jak również dla przeglądarki internetowej. Dostępna jest również darmowa wersja aplikacji.

Integracja ze sklepem internetowym

Asystent Faktura można zintegrować ze sklepem internetowym https://asystentonline.pl, który rozbudujesz o płatności elektroniczne, dzięki temu wielokrotnie zwiększysz możliwości programu i wydajność swojej firmy. Sprawdź naszą ofertę na jedne z najtańszych sklepów internetowych w internecie.

NEWSLETTER